SzukamBusa.pl
☰ MENU
SzukamBusa.pl

SzukamBusa.pl

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii
Wyszukiwarka busów

Reklama:

Promowane firmy:

Nowe oblicze portalu SzukamBusa.pl

Oddajemy do waszej dyspozycji portal w nowej odsłonie. Od teraz SzukamBusa.pl to jeszcze więcej możliwości, niż dotychczas i dodatkowe funkcjonalności. Nasz serwis można już wygodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych. Portal jest w pełni responsywny, co oznacza, że automatycznie przystosowuje się do ekranu Twojego smartfona lub tableta. Coraz więcej osób przegląda strony internetowe na takich właśnie urządzeniach. Z naszego serwisu można już korzystać wygodnie bez względu na to, gdzie użytkownik się znajduje.

-> Zapraszamy do nowego SzukamBusa.pl!

Nowy profil firmy

Wzbogaciliśmy profil firmy o nowe funkcjonalności. Od teraz można dodatkowo zaznaczać województwa i kraje, które dana firma obsługuje. W panelu każdego przewoźnika dodaliśmy formularz, który przyspieszy i ułatwi kontakt klienta z firmą. Dodaliśmy miejsce na dokładny opis oferty przewoźnika – odpowiednia prezentacja firmy zwiększy szansę zdobycia nowych klientów. Nowe oblicze SzukamBusa.pl to nowe możliwości i większa skuteczność, by przekonać klientów do własnej oferty. Dlatego zachęcamy wszystkich już zarejestrowanych w naszym serwisie przewoźników do aktualizacji swojego profilu. Już teraz skorzystaj z nowych funkcjonalności, zaktualizuj profil i odróżnij się od konkurencji, dzięki perswazyjnie zaprezentowanej ofercie.

Szukambusa.pl - KONKURS

1. Wejdź na szukambusa.pl
2. Znajdź busa za pomocą wyszukiwarki.
3. Zarezerwuj przejazd korzystając z opcji „Wyślij e-mail” (przycisk znajduje się w każdym ogłoszeniu) do 15.07.2015r.oraz skorzystaj faktycznie z usług danej firmy.
4. Wyślij e-mail na adres konkurs@szukambusa.pl z danymi adresowymi do wysłania nagrody (Prosimy podawać adres na terenie Polski, gdyż nie wysyłamy nagród za granicę)
5. Pierwsze 10 osób wygrywa FIRMOWY KUBEK Szukambusa.pl – decyduje kolejność zgłoszeń!

Uwagi: - Sprawdzamy bezpośrednio u firm czy faktycznie skorzystali Państwo z usług danej firmy. Jeżeli rezerwowali Państwo przejazd np. na 28.06.2015, kontaktujemy się z daną firmą w następny dzień roboczy potwierdzając Państwa przejazd.

- Nagrody wysyłamy w ciągu 10 dni roboczych od daty Państwa przejazdu z wybraną firmą.

Szukambusa.pl - więcej firm, lifting strony

W naszym serwisie zarejestrowało się już 136 firm transportowych. Nasz profil na Facebooku polubiło już ponad 2000 osób. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej.

Z dniem 18.06.2015 rozpoczęliśmy lifting naszej strony, który sprawi, że strona staje się responsywna, a więc dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest wyświetlana. Za ewentualne utrudnienia w korzystaniu ze strony przepraszamy.

Już w poniedziałek 22.06.2015 na naszym profilu na Facebooku ruszy konkurs z nagrodami. Zachęcamy do śledzenia naszego FanPage na bieżąco!

Szukambusa.pl - kolejne zmiany

Na dzień 24.03.2015 w naszym serwisie zarejestrowało się już 114 firm transportowych – czyli przekroczyliśmy magiczną liczbę 100 firm. Nasz profil na Facebooku polubiło już ponad 1700 osób. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej.

Widać już pierwsze efekty naszego pozycjonowania w wyszukiwarce Google – na niektóre frazy jesteśmy już w TOP3, na inne w TOP10.
Wkrótce na naszym profilu na Facebooku ruszy konkurs z nagrodami. Zachęcamy do śledzenia naszego FanPage na bieżąco!

Co nowego w Szukambusa.pl?

Na dzień 09.02.2015 w naszym serwisie zarejestrowało się już 91 firm transportowych - liczymy, że niedługo będzie ich 100. Nasz profil na Facebooku polubiło już blisko 1400 osób. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej.

W panelu każdej firmy dodaliśmy statystyki, dzięki którym można w prosty spoób śledzić oglądalność ogłoszeń na poszczególnych trasach.
Już wkrótce pojawią się kolejne funkjonalności naszego serwisu.

Przewozy w każdy dzień tygodnia

W naszym serwisie można odszukać busa, który kursuje pomiędzy Polską, Niemcami, Holandią i Belgią. Istnieje możliwość odszukania busa w każdy dzień tygodnia. Busy do Holandii, Niemiec czy Belgii kursują w: poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek a także w soboty i w niedziele.

Klient powinien wskazać kraj i miasto wyjazdu oraz kraj i miasto docelowe, a także planowaną datę wyjazdu i liczbę osób, które chcą się wybrać w podróż.

Przewozy do holandii można zarezerwować korzystając z tzw. e-rezerwacji. Busy do polski, które jadą z zagranicy, także mogą być rezerwowane przez internet.

Nasz serwis daje możliwość zamieszczania przez firmy transportowe swoich ogłoszeń, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz połączeń zagranicznych w każdym terminie, który okaże się być dogodny dla klienta.
Nowy cennik od 07.01.2015r. Szanowni Państwo,
Od dnia 07.01.2015r. obowiązuje nowy cennik w serwisie szukambusa.pl. Więcej informacji w zakładce OFERTA.

Kolejne zmiany na Szukambusa.pl

Oto najważniejsze zmiany jakie zaszły ostatnio w naszym serwisie:

- Na dzień 17.12.2014r. w naszym serwisie zarejestrowało się już 71 firm transportowych – staramy się pozyskać kolejne firmy żeby stworzyć największą tego typu bazę w Polsce.

- Udostępniliśmy nową funkcjonalność naszego serwisu: AUTO-PODPOWIEDŹ Można łatwo znaleźć potrzebne nazwy miast dzięki podpowiedziom, które wyszukiwarka sugeruje w zależności do tego co kto wpisuje. Kiedy zaczną Państwo wpisywać na przykład [Szczecin], mogą pojawić się inne propozycje wyszukiwania związane z tym co wpisali Państwo.

- Wprowadziliśmy drobne korekty w samej wyszukiwarce – pojawiają się komunikaty przy źle wprowadzonych danych. Duża część użytkowników wpisywała dla Holandii pełne kody np. 2525NL – a żeby poprawnie zidentyfikować miasto wystarczy wpisać wyłącznie cztery pierwsze cyfry.

- W planach mamy przygotowanie kolejnych funkcjonalności – stawiamy przede wszystkim na jakość prezentowanej oferty oraz użyteczność wszystkich funkcji serwisu.

Szukambusa.pl - już ponad 60 zarejestrowanych firm

Do końca listopada w naszej bazie zarejestrowało się już ponad 60 firm transportowych, które realizujemy przewozy do Belgii, Niemiec i Holandii. Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie naszym serwisem Szukambusa.pl Zaufanie jakim obdarzyli nas wszyscy użytkownicy jest niezwykle ważne, dlatego cały czas nasz zespół dba i dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia jak najwyższej jakości i zadowolenia.

Szukambusa.pl - ciągle się rozwijamy

Aktualnie serwis szukambusa.pl to ponad 50 zarejestrowanych firm oraz ponad 200 dodanych tras pomiędzy Polską, Belgią, Niemcami i Holandią. Cały czas rozwijamy nasz serwis, aby prezentował jak najlepszą jakość. Dziękujemy dotychczas zarejestrowanym firmom oraz zachęcamy nowe do współpracy!

Wyniki konkursu!

Oto laureaci naszego konkursu:
1. miejsce: Alan-Bus
2. miejsce: KM-Tour
3. miejsce: Firma Keyes

Zwycięzcą gratujemy, a pozostałych zachęcamy do dalszej rejestracji w naszym serwisie!

Konkurs dla firm transportowych!

1. Zarejestruj firmę w naszym serwisie do 31.08.2014 r.
2. Dodaj ogłoszenia.
3. Zyskaj darmowy abonament.
4. Weź udział w losowaniu nagród.

Nagrody zostaną rozlosowane wśród firm które zarejestruj się do 31.08.2014 r. oraz dodadzą ogłoszenia. Oto nagrody w naszym konkursie:
  • 3 m-ce reklamy w serwisie za darmo! (stworzymy dla Państwa firmy reklamę z animacjami, która będzie widoczna na wszystkich podstronach - baner TOP) - łączna wartość nagrody to 1 300,00 złotych
  • 2 m-ce reklamy w serwisie za darmo! (stworzymy dla Państwa firmy reklamę z animacjami, która będzie widoczna na wszystkich podstronach - baner TOP) - łączna wartość nagrody to 900,00 złotych
  • 1 m-c reklamy w serwisie za darmo! (stworzymy dla Państwa firmy reklamę z animacjami, która będzie widoczna na wszystkich podstronach - baner TOP) - łączna wartość nagrody to 500,00 złotych

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Zespół Szukambusa.pl

Ostatnio wyszukiwane trasy

Radom (Polska) - Delft (Holandia) | Barlinek (Polska) - Gronau (westfalen) (Niemcy) | Steinfurt (Niemcy) - Brzeg Dolny (Polska) | Düsseldorf (Niemcy) - Szczecin (Polska) | Warszawa (Polska) - Osnabrück (Niemcy) | Bielsko-biała (Polska) - Frankfurt am main (Niemcy) | Nieuwediep (Holandia) - Jasło (Polska) | Warszawa (Polska) - Goslar (Niemcy) | Hoppenrade (Niemcy) - Skępe (Polska) | Stargard szczeciński (Polska) - Bremerhaven (Niemcy) | Dębnica Kaszubska (Polska) - Kulmbach (Niemcy) | Brema (Niemcy) - Bydgoszcz (Polska) | Ratingen (Niemcy) - Płoszkowo (Polska) | Raghun (Niemcy) - Choszczno (Polska) | Rychwał (Polska) - Straeln (Niemcy) | Łódź (Polska) - München (Niemcy) | Olsztyn (Polska) - Köln (Niemcy) | Wendeburg (Niemcy) - Bożenkowo (Polska) | Częstochowa (Polska) - Stuttgart (Niemcy) | Torhout (Belgia) - Zielona góra (Polska) | Stróże (Polska) - Hagen im Bremischen (Niemcy) | Eindhoven (Holandia) - Warszawa (Polska) | Gent (Belgia) - Prudnik (Polska) | Legnica (Polska) - Freiburg im breisgau (Niemcy) | Nowy sącz (Polska) - Kolonia (Niemcy) | Leiblfing (Niemcy) - Poznań (Polska) | Sehnde (Niemcy) - Głogów (Polska) | Tyrawa Wołoska (Polska) - Groß-Umstadt (Niemcy) | Deggenhausertal (Niemcy) - Bonin (Polska) | Niedernhall (Niemcy) - Ruda Śląska (Polska) | Wrocław (Polska) - Trier (Niemcy) | Strzelin (Polska) - Lübeck (Niemcy) | Berlin (Niemcy) - Warszawa (Polska) |